Vodstvo

Tatjana Petek

Ravnatejica

E-Mail: tatjana.petek@gsormoz.si
Tel. št.:02 741 07 40

Administrativno in tehnično osebje

Metka Letonja

Računovodja VI.

E-Mail: metka.letonja@gsormoz.si
Tel. št.:02 740 07 30

Polona Kociper

Tajnica VIZ VI. - pooblaščenka za varstvo osebnih podatkov

E-Mail: polona.kociper@gsormoz.si
Tel. št.:02 741 07 30

Ivanka Bezjak

Čistilka

E-Mail:
Tel. št.:

Miljana Majcen

Čistilka

E-Mail:
Tel. št.:

Janko Veselič

Hišnik

E-Mail:
Tel. št.:

Strokovni delavci

Vladimir Krničar

Učitelj trobil

E-Mail: vladimir.krnicar@gsormoz.si
Tel. št.:02 741 07 38

Larisa Juvančič

Učiteljica klavirja

E-Mail: larisa.juvancic@gsormoz.si
Tel. št.:02 741 07 37

Viktor Malec

Učitelj harmonike

E-Mail: viktor.malec@gsormoz.si
Tel. št.:02 741 07 38

Domen Obilčnik

Učitelj kitare

E-Mail: domen.obilcnik@gsormoz.si
Tel. št.:02 741 07 47

Jernej Kirbiš

Učitelj klavirja

E-Mail: jernej.kirbis@gsormoz.si
Tel. št.:02 741 07 39

Helena Verbančič

Učiteljica flavte

E-Mail: helena.verbancic@gsormoz.si
Tel. št.:02 741 07 46

Doroteja Feguš

Učiteljica flavte

E-Mail: doroteja.fegus@gsormoz.si
Tel. št.:02 741 07 42

Tanja Korpar

Učiteljica klavirja, glasbene pripravnice

E-Mail: tanja.korpar@gsormoz.si
Tel. št.:02 741 07 33

Tadeja Mesarič

Učiteljica klavirja

E-Mail: tadeja.mesaric@gsormoz.si
Tel. št.:02 741 07 44

Tina Pečar Laznik

Učiteljica petja

E-Mail: tina.pecarlaznik@gsormoz.si
Tel. št.:02 741 07 43

Franc Štuhec

Učitelj diatonične harmonike

E-Mail: franc.stuhec@gsormoz.si
Tel. št.:02 741 07 32

Darja Žganec Horvat

Učiteljica NGL

E-Mail:
Tel. št.:02 741 07 36

Eleonora Bruk

Učiteljica violine, viole

E-Mail: eleonora.bruk@gsormoz.si
Tel. št.:02 741 07 41

Sandra Krničar

Učiteljica tolkal

E-Mail: sandra.krnicar@gsormoz.si
Tel. št.:

Rado Munda

Učitelj klarineta, saksofona

E-Mail: rado.munda@gsormoz.si
Tel. št.:02 741 07 35

David Petek

Učitelj kitare

E-Mail: david.petek@gsormoz.si
Tel. št.:02 741 07 34

Slavčo Stoleski

Učitelj baleta

E-Mail: slavco.stoleski@gsormoz.si
Tel. št.:02 741 074 45

Mojca Kovačič

Vodja mažoretne skupine

E-Mail:
Tel. št.: